Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum

49 Günde TYT GEOMETRİ KAMPI Video Ders Notları

REHBER MATEMATİK Yazar : Mehmet Dural
Yorumlar (0)
Yorum Yap
ISBN KODU
:
9786254223662
Yayınlanma Tarihi
:
2024
Sayfa Sayısı
:
264
259,00 TL
Kazancınız : 0,00 TL
Fiyat Alarmı
Hızlı teslimat.jpg (12 KB)

REHBER MATEMATİK 49 GÜNDE TYT SINAVINA HAZIRLIK GEOMETRİ VİDEO DERS KİTABI

49 Günde TYT Geometri Kampı. Rehber Matematik Kanalımız ile özdeşleşen kamp videolarının milyonlar izlendiği, sizlerden muhteşem geri dönüşler aldığımız 49 Günde Kampımız artık 49 Günde TYT Geometri Kampı ve kitabı ile daha da güçleniyor. Tüm TYT Geometri konularını Rehber Matematik kanalında gün gün yayınlanan ders videolarıyla öğrenirken bu kitabı kullanacaksın.

Elinde kalemin önünde kitabın konu anlatımlarını benimle birlik te dolduracak, kazanım içeren soruları benimle birlikte çözeceksin. Kitapta sana ödev olarak verilecek testler de yer alıyor. “Gönder Gelsin” testleri konuyu kavrama niteliğindedir. Konuyu sana kavratmayı amaçlamaktadır. Bu testler sayesinde konu eksiğini görecek ve tamamlayacaksın. “Soru Avcısı” testleri ise çoğunluğu klasik ve orta düzey sorulardan oluşmaktadır. Yeni nesil sorulara geçişte sana önder olacaktır. “ÖSYM Sorar” testleri ise seni zorlayacak, tamamı yeni nesil ve çıkması muhtemel sorular dan oluşmaktadır. Bu testlerle de adeta sınav provası yapacaksın. Kitapta her testin başında bulunan kar ekodları okutarak takıldığın soruların video çözümüne ulaşabilirsin. Sözün kısası 49 Günde, kitabı bir likte bitirecek, tüm TYT Geometri konularının içinden birlikte geçeceğiz.

Bu süreçte sen de videoları atlamadan zıplamadan “Elinde kalem önünde kitap” izlemeli ve kampı günü gününe tamamlamalısın. Öğrendiklerinin kalıcı olması için kitaptaki ödev testlerini de ek siksiz günü gününe tamamlamalısın.

Bu şekilde ilerlersen göreceğiz ki “O üniversitenin kapısından zırank diye girmişsin.”

O hâlde ne diyoruz “Gönder, Gönder Gelsin Be Hocam

Yolun açık olsun,

Hoş kal, Hoşça kal..

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 264

Soru Sayısı: 1253

Ebat: 21x27

ISBN: 978-625-422-366-2

 

Ürün Özellikleri
Ders
GEOMETRİ
Sınıf
TYT
Kitap Türü
SORU BANKASI
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.