Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum

TONGUÇ 5.Sınıf MATEMATİK DİNAMO Soru Bankası

TONGUÇ YAYINLARI Yazar : Komisyon
Yorumlar (0)
Yorum Yap
ISBN KODU
:
9786257547314
Yayınlanma Tarihi
:
2023
Sayfa Sayısı
:
168
169,00 TL
Kazancınız : 0,00 TL
Fiyat Alarmı
Hızlı teslimat.jpg (12 KB)

Tonguç Yayınları 5. Sınıf Matematik Dinamo Soru Bankası

5.Sınıf Matematik Tonguç Yayınları Dinamo Soru Bankası Başarının üç adımı vardır: öğrenmek, hazırlanmak ve araştırmak. Bu kitapta: Öğreten testler aracılığıyla bilmeniz gerekenleri öğrenmenin ilk adımını atacak ve öğrendiklerinizi hızlı bir şekilde tekrar edeceksiniz.

5.Sınıf Matematik Dinamo Soru Bankası Kitabında karşılaşacağınız şeyler alıştığınız testlerden biraz farklı. Her testin ilk sayfası dikey, ikinci sayfası yatay olarak tasarlanmıştır. Ayrıca tüm testler yeni nesil sorular kullanılarak hazırlanmıştır. Kitap, eserdeki soru çeşitliliğini arttırarak ve ünite sonuna eklenen boşluğun bir kısmını doldurarak etkili bir şekilde tekrar yapmanızı sağlıyor.

5.Sınıf Matematik Dinamo Soru Bankası, karşılaşabileceğiniz her türlü soruyu seviye seviye bulacaksınız. Bu nedenle başarıya adım adım yürüyeceksiniz. Takıldığınız yerde TATS uygulamanızda videolu çözümleri izlemeyi unutmayın!

Her testin sonuna bir ikili soru ekledik. Testin başındaki QR kodu okuyarak bu gizli gücün eklendiğini görecek ve daha fazla soru çözebileceksiniz. Bu soruları cevaplamadan testi bitirdim demeyin!

Bu kitap TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumludur. Başka bir deyişle, kitabın tamamı küçük adımlara bölünür ve belirli bir zaman programında kitabın tamamlanma sırasına göre düzenlenir. Dilerseniz bu adımları izleyerek kitabı küçük parçalar halinde tamamlayabilir ya da 12-21-30 günlük Yoğun-Orta programı -Rahat ile kitabı tek seansta tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

Ürün Özellikleri
Ders
MATEMATİK
Kitap Türü
SORU BANKASI
Sınıf
5.Sınıf
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.