Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum

TONGUÇ 6.Sınıf DİNAMO TÜRKÇE Soru Bankası

TONGUÇ YAYINLARI Yazar : Komisyon
Yorumlar (0)
Yorum Yap
ISBN KODU
:
9786254220081
Yayınlanma Tarihi
:
2023
Sayfa Sayısı
:
224
189,00 TL
Kazancınız : 0,00 TL
Fiyat Alarmı
Hızlı teslimat.jpg (12 KB)

Tonguç Yayınları 6.Sınıf Dinamo Türkçe Soru Bankası Set

6.Sınıf Dinamo Tonguç Yayınları Türkçe Soru Bankası Setinde, Başarının üç adımı vardır: öğrenmek, hazırlanmak ve araştırmak. Bu kitaplar ile konuyu öğreten testlerde bilmeniz gerekenleri öğrenmenin ilk adımını atacak, öğrendiklerinizi güçlendirici testlerde birleştireceksiniz. Kitaplarda göreceğiniz şeyler alıştığınız testlerden biraz farklı. Her testin ilk sayfası dikey, ikinci sayfası yatay olarak tasarlanmıştır.

Ayrıca tüm testler yeni nesil sorular kullanılarak hazırlandı. Kitap, çalışmadaki soru çeşitliliğini ve ünite sonuna eklenen boşlukların bir kısmını artırarak daha fazla sıklık vermenizi sağlar.

Tonguç Yayınları 6. Sınıf Dinamo Türkçe Soru Bankası Setinde karşılaşabileceğiniz her türlü soruyu seviye seviye bulacaksınız. Bu nedenle başarıya adım adım yürüyeceksiniz. Takıldığınız noktalarda TATS uygulamanızda videolu cevapları izleyin.

Bu arada kitabı da gizlenebilir. Her testin sonuna bir ikili soru ekledik. Testin başındaki QR kodu okuyarak bu gizli gücün eklendiğini görecek ve daha fazla soru çözebileceksiniz. Bu soruları cevaplamadan testi bitirdiniz demeyin!

Ayrıca kitaplar TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumludur. Başka bir deyişle, kitabın tamamı küçük adımlara bölünür ve belirli bir zaman programında kitabın tamamlanma sırasına göre düzenlenir. Dilerseniz bu adımları izleyerek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir ya da her gün Yoğun-Orta-Rahat programı ile kitapları belli bir sürede bitirebilirsiniz.

Bu kitapta;

  • Temel Seviye 209 soru
  • Orta Seviye 483 soru
  • Zor Seviye 130 soru bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Özellikleri
Ders
TÜRKÇE
Kitap Türü
SORU BANKASI
Sınıf
6.Sınıf
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.